meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Výjimečný hotel nejvyšší kvality na unikátním místě nabízející netradiční koncept i výhled na golfová hřišťě v bezprostředním okolí. Luxusní resort získává své klienty díky své poloze přímo na pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb.

POLOHA

Hotel tvoří samostatné miniměsto i s promenádou, ulicí s obchody a butiky, bary, restauracemi. Vzdálenosti: vesnička Kardia cca 3 km, centrum Beleku 6 km, mezinárodní letiště 30 km. Komplex leží v těsné blízkosti 2 golfových hřišť.

VYBAVENÍ

Vstupní hala v hlavní budově s recepcí, směnára, lobby bar, hlavní restaurace, několik dalších bufetových restaurací, à la carte restaurace, snack bary, několik barů, obchodní promenáda, konferenční centrum, společenskou místností s TV, kino, diskotéka. V areálu se nachází velký venkovní bazén, olympijský bazén, vyhřívaný bazén se slanou vodou a mnoho dětských i rodinných bazénů, aquapark. Pro sportovní aktivity je připravena stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, aerobic, joga, pilates, vodní pólo, fitness centrum s tělocvičnou či vodní sporty na pláži. Pro děti je muniklub (3-11), velké zastřešené hřiště s prolézačkami, dětské hřiště na pláži, několik heren pro děti dle věku, dětský bufet v hlavní restauraci, minidisko.

ZDARMA

lehátka, slunečníky a osušky u bazénů, internetový koutek, Wi-Fi, fitness, šipky, stolní tenis, turecké lázně, sauna, pára, kino, animační a večerní program.

Za poplatek: Prádelna a čistírna, kadeřnictví, služby lékaře, půjčovna aut, hlídáání dětí, transfer na golfová hřiště, SPA centrum, masáže, bowling, herna, kulečník.

UBYTOVÁNÍ

V hotelu je přes 600 komfortně zařízených pokojů – v nabídce jsou pokoje typu standardních (34 m2), Superior (39 m2), River side (46 m2), rodinných pokojů (70-80 m2), různých suit a vil (338-610 m2) – jednotlivý popis na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha nebo vana, WC, fén), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

Program Ultra all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v některé z restaurací, lehká jídla během dne v snack restaurantu, noční bufet. Možnost, návštěvy à la carte restaurace s předchozí rezervací 1x za pobyt.

PLÁŽ

Soukromá více jak 1 km dlouhá hotelová pláž je vzdálená cca 1200 m - doprava na pláž je zajišťována hotelovým mini vláčkem, minivozíky popř. příjemnou procházkou dojdete na pláž po privátním hotelovém chodníku za cca 10 minut. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

K hotelu patří sportovní komplex mimo areál hotelu se 3 plnohodnotnými fotbalovými hřišti (68x105m), 7 tenisových kurtů, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, malou kopanou a házenou, 2 hřiště na plážový volejbal, bowling. Dále olympijský plavecký bazén.