meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Tento komplex dvou kvalitně vybavených hotelů je jako předurčen pro trávení aktivní dovolené s velice dobrými službami a bohatými sportovními možnostmi.

POLOHA

Luxusní resort s vyhlášenými lázněmi, největším kongresovým centrem a s 30ti tenisovými kurty, se nachází přímo u pláže v oblasti v Kizilagac cca 8 km od historického města Side. Mezinárodní letiště v Antalyi je cca 75 km vzdálené.

VYBAVENÍ

Vstupní hala v hlavní budově s recepcí, směnárnou, lobby barem, hlavní restaurací, a la carte restauracemi, snack barem u bazénu, plážovým barem, diskotékou, kavárnou, obchodní pasáží, kongresovým centrem s konferenčními místnostmi a obchodní částí (kapacita sálů 5000 hostů), společenskou místností s TV, internetovým koutkem. V areálu se nachází několik bazénů, krytý vyhřívaný bazén, bazén s tobogány, dětský bazén, herna, plážový volejbal. Pro děti je připraven animační program, služba hlídání dětí (za poplatek), dětský bazén, hřiště.

ZDARMA

Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů, fitness, šipky, stolní tenis, turecké lázně, sauna, animační program pro děti a dospělé.

Za poplatek: Internetový koutek, služby lékaře, kadeřnictví, prádelna, čistírna, lázeňské centrum, kulečník, herna, bowling

UBYTOVÁNÍ

Celkem 811 komfortně zařízených pokojů několika kategorií – Standardní dvoulůžkové (41 m2), Club superior pokoje (31m2), Club jacuzzi duplex (70m2), Junior apartmány (66m2), Deluxe apartmány (70m2), dále Presidential Suite  a King Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha nebo vana, WC, fén), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem (zdarma), minibarem, balkónem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

Program Ultra All Inclusive– snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaní, půlnočním bufetem, během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje během celého dne - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby.

PLÁŽ

Nádherná 780 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

30 tenisových kurtů, 1 centrální kurt s tribunou pro 800 osob - všechny tenisové kurty splňují ITF standard, 2 kurty pro squash, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), badminton, 4 hřiště pro fotbal (rozměry 68m X 105 m)