meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Nádherný hotelový komplex pro ty, kteří milují východní architekturu, luxusní ubytování a kvalitní služby.

POLOHA

Hotel se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Evrenseki cca 6 km od letoviska Side, cca 15 km od centra Manavgatu a přibližně 60 km od mezinárodního letiště v Antalyi, u písčité pláže.

VYBAVENÍ

 

Vstupní hala s recepcí, směnárnou, lobby barem. Hlavní restaurace, čtyři a la carte restaurace, snack bar u bazénu, plážový bar, hlavní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, aquapark se skluzavkami a tobogány, lunapark, minikub, dětské hřiště, amfiteátr, diskotéka, obchody, konferenční místnost, společenská místnost s TV.

ZDARMA

Wi-fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, sauna fitness, turecké lázně, plážový volejbal, dětská postýlka (nutno objednat předem), pravidelné animační programy pro děti a dospělé.

Za poplatek: internetový koutek, SPA centrum, kadeřník, stolní tenis, biliár, lékař, čistírna.

UBYTOVÁNÍ

V hotelu je celkem 564 komfortně zařízených pokojů rozmístěných na 7 podlažích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vana, WC, fén), centrálně řízenou klimatizací (zdarma), telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou.  Standardní pokoje, rodinné pokoje, rodinné pokoje duplex, pokoje plně přizpůsobené pro handicapované hosty, apartmány honeymoon či junior apartmány. Dětská postýlka je k dispozici na pokoji na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční bufet, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje.

Program Ultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, půlnoční občerstvení, dietní bufet, dětský bufet, tematické večeře (turecká a rybí), občerstvení na pláži během dne, místní a vybrané dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje neomezeně 24 hod. denně, denně doplňovaný minibar na pokoji (nealkoholické nápoje a pivo), zmrzlina.

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a se nachází přímo u hotelového resortu, je oddělena pouze promenádou – lehátka, slunečníky, matrace jsou zdarma, osušky se vydávají proti kauci. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

Vlastní sportovní complex s 5-ti tenisovými kurty, basketbalovým a volejbalovým hřištěm, bedmintonové hřiště, fotbalové hřiště.