meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Kompletně renovovaný hotelový resort si získává své hosty komfortním ubytováním, bohatou nabídkou služeb a jejich prvotřídní úrovní.

 

POLOHA

Hotel se nachází ve vzdálenosti asi 5 km od centra města Side, v oblasti Titreyengöl. Mezinárodní letiště je vzdáleno asi 70 km. Písčitá pláž leží ve vzdálenosti asi 600 m od hotelu.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, lobby s možností připojení k internetu, hlavní restaurace, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, společenská místnost s televizí, minimarket, směnárna a možnost pronájmu auta. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén, krytý vyhřívaný bazén, dětem je určen dětský bazén a skluzavky.

ZDARMA

animační programy dle nabídky hotelu, tenisový kurt, multifunkční hřiště, lehátka a slunečníky u bazénu, posilovna, sauna.

Za poplatek: Internetový koutek, prádelna, služby lékaře, masáže, kadeřnictví, biliár, šipky, hlídání dětí.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje (25m2) s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny telefonem, klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem (za poplatek). Rodinné pokoje (33m2) se skládají ze dvou ložnic propojených dveřmi.

STRAVOVÁNÍ

All inclusive program zahrnuje snídaně, oběd a večeře podávané formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací. 

PLÁŽ

Písčitá pláž se nachází ve vzdálenosti asi 600 m hotelu. Slunečníky a lehátka se poskytují za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), fotbalové hřiště.