meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Moderní hotelový komplex s vysokou kvalitou služeb a krásnou pláží.

POLOHA

Hotelový komplex se nachází v turisty vyhledáváné destinaci Antalya. Samotné centrum města je vzdálené asi 14 kilometrů a mezinárodní letiště asi 16 kilometrů od hotelu.

VYBAVENÍ

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí. Součástí hotelu je hlavní restaurace, a la carte restaurace, venkovní bazény se skluzavkou, miniklub, dětské hřiště a dětský bazén, 6 barů, nákupní pasáž, směnárna

ZDARMA

fitness centrum, Wi-Fi připojení v lobby baru, pravidelný animační program, stolní tenis, šipky, turecké lázně, sauna.

Za poplatek: SPA centrum, masáže, salon krásy, kadeřník, služby lékaře, herna, půjčovna aut.

UBYTOVÁNÍ

Celkem 896 moderně zařízených pokojů. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení, klimatizace, televizor, telefon, vysoušeč vlasů, minibar (voda doplňována zdarma), trezor (za poplatek). Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (22m2), rodinné deluxe pokoje (36m2), rodinné elite pokoje (50m2), bezbariérové pokoje. Rodinné pokoje mají balkon.

STRAVOVÁNÍ

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy, večeře a lehké občerstvení (formou bufetu), nealkoholické a místní alkoholické nápoje. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

PLÁŽ

Prostorná písčito-oblázková pláž se nachází asi 1 kilometr od hotelu, ze kterého je pravidelně vypravován autobus. Hosté mají na pláži k dispozici lehátka, slunečníky i osušky zdarma. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

fotbalová hřiště