meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Luxusní hotel je situován přímo na písčité pláži, asi 2 kilometry od centra Beleku. Díky vkusně vybaveným pokojům, nadstandardním službám a bohatému zázemí pro děti jej doporučujeme všem, kteří si chtějí užít výjimečnou a ničím nerušenou dovolenou.

POLOHA

 

Luxusní prázdninový resort se nachází se přímo u 250 m dlouhé pláže. Vzdálenosti: centrum Beleku cca 2 km, golfové hřiště cca 3 km, mezinárodní letiště Antalya cca 35 km.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, několik ala carte restaurací, dětská restaurace, několik barů, turecká kavárna, obchodní pasáž, konferenční místnost, společenská místnost s TV. V areálu se nachází několik bazénů, malý vodní park se skluzavkami a tobogány, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), dětský bazén, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci

Zdarma: Wi-fi ve společných prostorách, animační programy pro děti i dospělé a večerní zábavné show, stolní tenis, kulečník, minigolf, volejbal aerobik, fitness, sauna, turecké lázně

Za poplatek: Internetový koutek, praní prádla, Lázeňské centrum, kadeřník, služby lékaře, golf bowling, herna

UBYTOVÁNÍ

V hotelu je celkem 583 komfortně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby, župan, pantofle), centrální klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem (zdarma), minibarem (denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem), balkónem nebo terasou. Standardní pokoje jsou umístěné v hlavní budově a mají výhled do zahrady popř. za příplatek výhled na moře. Rodinné pokoje Duplex představují mezonetový pokoj s obývacím prostorem a ložnicí v horní části. Pokoje typu lake house – vilky se nachází v blízkosti bazénu s výhledem do zahrady nebo s výhledem na bazén, případně mají svůj přímý vstup do bazénu. V nabídce je i 9 pokojů přizpůsobených pro handicapované hosty.

STRAVOVÁNÍ

Program Ultra All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení + tradiční turecký snack, odpolední káva, čaj, zákusek a zmrzlina, místní i mezinárodní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje po celý den lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

PLÁŽ

Přes 250 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

Tenisové kurty