meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

Prostorný a pěkně architektonicky řešený komplex menších 2 patrových budov. Jednotlivé budovy jsou umístěny v nádherné zahradě plné palem a osvěžujících fontán.

POLOHA

Resort přímo u písčito-oblázkové pláže 75 km od letiště v Antalyi, 12 km od centra města Manavgat, 17 km od oblíbeného letoviska Side a 60 km od letoviska Alanye.

VYBAVENÍ

K vybavení hotelu patří recepce, hlavní restaurace, plážová restaurace (v provozu květen - září, dle počasí), a-la carte restaurace (v provozu květen - září, dle počasí), několik různých barů, konferenční místnost, animační divadlo, kadeřník, obchodní centrum, 2 venkovní bazény (z toho jeden vyhřívaný), 2 dětské bazény, relax bazén (od 15 let), TV místnost, aquapark, miniklub, dětské hřiště.

ZDARMA

Wifi v lobby, lehátka a slunečníky u bazénů, turecká lázeň, sauna, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, denní a večerní animační a zábavní programy.

Za poplatek: SPA centrum, salon krásy, služby lékaře, prádelna, fitness, biliard, herna, adventure park, minigolf.

UBYTOVÁNÍ

K dispozici jsou standardní 2 lůžkové klubové pokoje s možností 1 přistýlky (26m2), rodinné pokoje (40m2, dva propojené pokoje), Superior pokoje (26m2) a Superior rodinné pokoje (40m2, dva pokoje). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), SAT/TV, telefon, individuální klimatizace, Wifi, trezor, minibar, balkon.

STRAVOVÁNÍ

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack v baru u bazénu a v aquaparku v odpoledních hodinách, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlina, osušky k bazénu i na pláž, aquapark, vybrané sportovní aktivity, sauna, turecká lázeň, miniklub, WiFi v lobby.

PLÁŽ

Hotel stojí přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky zdarma. Vodní sporty za poplatek.

SPORTOVIŠTĚ

62 tenisových kurtů, fotbalové hřiště, kurt na beach volejbal.