meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01
meetOurTeam-01

POLOHA

Hotelový komplex se nachází cca 35 km od centra Antalye, cca 30 km od letiště a pouhý 1,5 km od centra letoviska Belek, přímo na krásné písčité pláži.

VYBAVENÍ

Celkem 596 pokojů rozmístěných v hlavní budově a několika přilehlých depandancích. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, kavárna, hlavní bazén, dětský bazén, aquapark se skluzavkami a tobogany, dětský klub, diskotéka obchody.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunčníky a lehátka u bazénu, fitness, turecké lázně, sauna, šipky, stolní tenis, minigolf, pravidelné animační programy pro děti a dospělé.

Za poplattek: SPA centrum, kadeřník, tenisové kurty, stolní fotbal, biliár, půjčovna aut, lékař, čistírna

UBYTOVÁNÍ

Moderně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (vana WC, fén), telefonem, klimatizací (zdrma), satelitní TV, minibarem (voda doplňována zdarma), trezorem a balkonem nebo terasou. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). Pokoje s přímým výhledem na moře jsou na vyžádání (za poplatek). Ubytování je nekuřácké.

STRAVOVÁNÍ

All inclusive stravování zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídani, odpolední občerstvení, zmrzlinu, neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Za poplatek je možnost stravování v a la carte restauraci (po předchozí rezervaci, děti do 8 let mají vstup do těchto restaurací zakázán). U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů). 

PLÁŽ

Krásná, dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných (za poplatek) i nemotorizovaných (zdarma) vodních sportů se nachází přímo u hotelu. Hostům jsou k dispozici služby plážového baru a lehátka se slunečníky zdarma (osušky proti záloze).

SPORTOVIŠTĚ

tenisové kurty (osvětlní za poplatek), fotbalové hřiště (40x70), beach volejbalové hřiště, basketbalové hřiště.